Calendar

feb
22
za
Eijsden @ 70 KM
feb 22 @ 10:00 AM – 10:15 AM
Eijsden @ 70 KM

Geulle-Bunde-Maastricht-Eijsden-langs kasteel naar Moelingen-r.’s-Gravenvoeren-l.a. Mesch-Rijckholt-Amby-Meerssen-Ulestraten-Oensel-Beek-Stein.

Euregio Ronde @ 71 KM
feb 22 @ 10:00 AM – 3:00 PM
Euregio Ronde @ 71 KM

Oud Geulle-Itteren-Maastricht-Eisden-Lixhe-Eben-Emael- langs fietspad Albertkanaal (pauze in Kanne) en Z-Willemsvaart Maasmechelen.

feb
29
za
Reymerstock @ 70 KM
feb 29 @ 10:00 AM – 3:00 PM
Reymerstock @ 70 KM

Geverik-Schimmert-Stoepert-Valkenburg-Wijlre-Wittem-Gulpen- Reymerstock-Banholt (pauze)-Margraten-Berg en Terblijt-Meerssen- Weert-Bunde-Oud Geulle-Stein

mrt
7
za
Lourdesgrot/Mopertingen @ 80 KM
mrt 7 @ 10:00 AM – 3:00 PM
Lourdesgrot/Mopertingen @ 80 KM

Kotem-Kanne-EbenEymael-Bassenge-Lourdesgrot-ValMeer-Spouwen-Mopertingen-EigenBilzen (pauze)-Stalkenweyer-OudRekem-Opgrimbie-Boorsem.

mrt
14
za
Opitter @ 85 KM
mrt 14 @ 10:00 AM – 10:15 AM
Opitter @ 85 KM

Berg a/d Maas-Roosteren-Maaseik-Aldeneik-Tongerlo-Opitter(pauze)-Opglabbeeck-As-Maasmechelen.

mrt
21
za
Posterholt @ 85 KM
mrt 21 @ 10:00 AM – 3:00 PM
Posterholt @ 85 KM

Obbicht- Roosteren-Ohe en Laak-Stevensweert Maasbracht-Linne-Odilienberg-Vlodrop (pauze)-Posterholt-Maria Hoop- Susteren-Nieuwstadt-Guttecoven-Berg ad Maas-Stein

mrt
28
za
Rondje van John @ 80 KM
mrt 28 @ 10:00 AM – 3:00 PM
Rondje van John @ 80 KM

Kotem-langs Z-Willemsvaart en brug over in Dilzen-daarna r.a. nr. 37, 38,59,40,41,30-Wiemesmeer-Kattevennen(pauze)- 29, 69, 64, 62,63-Opgrimby-Kotem.

apr
4
za
Tradition Mein Weg @ 110 KM
apr 4 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Tradition Mein Weg @ 110 KM

Berg a/d Maas, Roosteren, Linne, St. Odilienberg, Herkenbosch, Meinweg omhoog, Rothenbach, Effeld (pauze), Vlodrop, Posterholt, Susteren, Nieuwstadt, Guttecoven, Berg a/d Maas, Stein.

apr
11
za
Piringen @ 100 KM
apr 11 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Piringen @ 100 KM

Kotem-Maasdijk-Lanaken-Gellik-Munsterbilzen-Bilzen-Romershoven-Schalkhoven-Gors Opleeuw-Piringen-Nerem(pauze)-Bassenge-Eben-Emael-Kanne-langs kanaal terug.

apr
18
za
Zolder @ 105 KM
apr 18 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Zolder @ 105 KM

Maasmechelen-As-Houthalen-Helchteren-Zolder Langs kanaal terug-Diepenbeek(pauze)-Bilzen-Zutendaal-Opgrimbie.

apr
25
za
Val Dieu klassiek @ 85 KM
apr 25 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Val Dieu klassiek @ 85 KM

Geulle-Bunde-Borgharen-Eysden-Val Dieu-Aubel-de Planck-Terlinde-Banholt(pauze)-Margraten-Berg en Terblijt, Geulhemmerberg, Houthem, Meerssen, Schietecoven.

mei
2
za
Maaskantroute 1 @ 95 KM
mei 2 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Maaskantroute 1 @ 95 KM

51(Kotem)-57-56-55-48-44-43-45-27-28-13-12(Tongerlo)-11-36(Opitter)-31-23-524(Wijshagen)-2(Ellikom)-32(Meeuwen)(pauze)-33-34-526/527(Opglabbeeck)-70-529-39-40(As)-41-565-551-60(Maasmechelen).

mei
9
za
Tour de Clermont @ 100 KM
mei 9 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Tour de Clermont @ 100 KM

Oud-Geulle-Weert-Rothem-paaltjesweg-Withuis-Val Dieux rechtdoor-Froidthier-Clermont op kasseien rechts-Henri Chappelle-Hombourg-Teuven-Slenaken(pauze)-Beutenaken-Gulpen-Wittem-Valkenburg-Haasdal-Geverik-Catsop.

mei
16
za
Rundum Vaalser Turm @ 95 KM
mei 16 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Rundum Vaalser Turm @ 95 KM

Genhout, Swier Welten, de Locht, Horbach, Vetschau, Vaalserkwartier, Drielandenpunt (Neukelerweg), Gemmenich, Sippenaeken, Epen, Mechelen(pauze),Wittem, Valkenburg, Stoeperd, Oensel, Geverik,. Catsop.

mei
23
za
Mabrouck-Voeren @ 80 KM
mei 23 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Mabrouck-Voeren @ 80 KM

Geverik _ Schimmert _ Hulsberg _ Walem _ Wijlre _ Gulpen _ Beutenaken_ Slenaken _ Teuven _ Remersdael, Linksaf voor Kerk Mabrouck _ Hagelsteijn _ St. Pietersvoeren, St, Maartensvoeren, St Gravensvoeren (pauze)-Mesch en terug via Paaltjesweg.

mei
30
za
Stramproy @ 100 KM
mei 30 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Stramproy @ 100 KM

Maaseik-Aldeneik-Ophoven-Kinrooi-Altweerterheide-Stramproy(pauze)-Hunsel-Thorn-Wessem-Maasbracht-Obbicht.

sep
5
za
Banneux @ 125 KM
sep 5 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Banneux @ 125 KM

Itteren-Borgharen-Eijsden-Vis_-rechts v.d. Maas-2e brug over-Argenteau-Saint Remy-Nessonveaux-Banneux(pauze)-Pepinster-Lambermont-Battice binnendoor-Withuis-Amby-Weert-Geulle

okt
17
za
Prima Vera Valle Dios @ 90 KM
okt 17 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Prima Vera Valle Dios @ 90 KM

Itteren-Borgharen-Maastricht-Eijsden-Withuis-Bombaye-links richting Val Dieu en rechts omhoog richting Charneux-Val Dieu-Aubel-de Planck-Banholt(pauze)-Margraten-Meerssen-Schietecoven.

okt
24
za
Tongeren retour/klassiek
okt 24 @ 9:30 AM – 1:45 PM
Tongeren retour/klassiek

Catsop-Geverik-Ulestraten-Meerssen-paaltjesweg-Withuis-Vis-Bassenge-Sluizen-Berg-Spouwen-Mopertingen-Eigenbilzen(pauze)-Stalkenweijer-Zutendaal-Opgrimbie-Boorsem-Kotem.

okt
30
vr
Mathias Course @ 70 KM
okt 30 @ 9:30 AM – 3:00 PM
Mathias Course @ 70 KM

Meers-Geulle-Bunde-Amby-Bemelerberg-Gasthuis-Margraten (pauze)-Ijzeren-Sibbe-Meerssen-Waterval-Schietecoven-Catsop.